Informacje o zapisach na nowy rok szkolny dla uczniów szkoły w Toruniu i oddziału w Inowrocławiu

W trakcie roku szkolnego również można dołączyć do grup jeśli tylko jest w nich miejsce. W pierwszej kolejności należy zrobić test kwalifikacyjny, a następnie prosimy o wybranie dostępnego terminu na rozmowę kwalifikacyjną z naszego terminarza.

W roku szkolnym 2021/22 organizujemy nabór do grup, w których nauka odbywać się będzie:

1. Stacjonarnie, prowadzona całkowicie w klasach, z zachowaniem koniecznych rygorów sanitarnych.  Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od rozwoju sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. W grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby na wielu poziomach zaawansowania dla  młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

OFERTA NAUKI W SPOSÓB ZDALNY/ONLINE SKIEROWANA JEST DO OSÓB Z CAŁEJ POLSKI

Zapisy dla osób kontynuujących naukę w IH Toruń

Osoby kontynuujące naukę w IH Toruń, które nie zapisały się na rok szkolny 2021/2022 w czerwcu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapisy dla osób nowych w IH Toruń

Wszystkie osoby nowe, które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku szkolnym 2021/22,  proszone są najpierw o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom znajomości języka angielskiego. Dzieci w wieku 7 – 9 lat, które miały już kontakt z językiem angielskim zapraszamy tylko na rozmowę kwalifikacyjną – terminarz rozmów online znajduje się w naszej zakładce TEST
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Po ustaleniu planu lekcji zapraszamy na podpisanie umowy o naukę. Zajęcia rozpoczynamy 20 września 2021.