Informacje dla uczniów szkoły w Toruniu i Inowrocławiu.

Osoby nowe, które chciałyby zapisać się na rok szkolny 2022/23  prosimy o zrobienie testu kwalifikacyjnego
i wybranie  dogodnego terminu na rozmowę kwalifikacyjną z naszego terminarza. Po rozmowie z nauczycielem skontaktujemy się z Państwem. Poinformujemy o rekomendowanym poziomie zaawansowania i o tym, jak dopełnić formalności.

W roku szkolnym 2022/23 organizujemy nabór na kursy prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Utworzenie grup, dla których zajęcia prowadzone będą online, uzależnione jest od zebrania się odpowiedniej ilości osób na danym poziomie zaawansowania. Oferta nauki zdalnej skierowana jest do osób z całej Polski.

Zapisy dla osób kontynuujących naukę w Toruniu i Inowrocławiu.

Osoby, które chcą kontynuować naukę w roku szkolnym 2022/2023 prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z sekretariatem do końca czerwca. Przypominamy, że zapis na kolejny rok nie odbywa się automatycznie – należy powiadomić nas o chęci kontynuowania nauki i dopełnić formalności. 

Zapisy dla osób nowych

Osoby nowe, które chciałyby zapisać się na kurs stacjonarny lub kurs online,  proszone są o zrobienie testu sprawdzającego poziom znajomości języka angielskiego i umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną. Dzieci w wieku 7 – 9 lat, które miały już kontakt z językiem angielskim zapraszamy tylko na rozmowę kwalifikacyjną.

Na podstawie wyniku testu i wieku słuchacza zaproponujemy odpowiedni poziom zaawansowania.

Po wakacjach prosimy o kontakt z sekretariatem w celu ustalenia planu ustaleniu planu lekcji, a następnie zapraszamy na podpisanie umowy o naukę. Zajęcia rozpoczynamy 26 września 2022. 

Osoby, które zapisały się do końca czerwca br. mogą skorzystać z tańszego cennika. Jednocześnie prosimy pamiętać o tym, że osoby deklarujące kontynuację bez dokonania wpłaty zaliczki w czerwcu, nie będą mogły skorzystać z cennika przedwakacyjnego.