Szkoły International House od lat przygotowują do honorowanych na całym świecie egzaminów organizowanych przez UCLES – University of Cambridge Local Examinations Syndicate

EGZAMINY BIZNESOWE:

Business English Certificate (BEC)

Został stworzony przez Cambridge ESOL – dział językowy Uniwersytetu Cambridge. BEC sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, jest więc egzaminem kompleksowo testującym znajomość biznesowego języka angielskiego. Egzamin obejmuje następujące poziomy zaawansowania:

  • B1 (Intermediate) – BEC Preliminary
  • B2 (Upper Intermediate) – BEC Vantage
  • C1 (Advanced) – BEC Higher

Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na: http://www.cambridgeesol.pl/exam/bec/index.php

DLA FINANSISTÓW I KSIĘGOWYCH:

International Certificate In Financial English (ICFE)

Jest to egzamin z języka angielskiego dla finansistów i księgowych. Został stworzony przez Cambridge ESOL – dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ICFE sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie, jak również znajomość gramatyki i specjalistycznego słownictwa przy pomocy materiałów zaczerpniętych z dziedziny finansów. Egzamin obejmuje poziom zaawansowania B2 i C1, czyli (w kategoriach języka ogólnego) FCE i Advanced.

Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na: http://www.cambridgeesol.pl/exam/icfe/index.php

DLA PRAWNIKÓW

International Legal English Certificate (ILEC)

Jest to egzamin z języka angielskiego dla prawników i studentów prawa. Został stworzony przez Cambridge ESOL – dział językowy Uniwersytetu Cambridge. ILEC sprawdza 4 umiejętności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie, jest więc pierwszym egzaminem tak kompleksowo testującym znajomość prawniczego języka angielskiego. Egzamin obejmuje poziom zaawansowania B2 i C1, czyli (w kategoriach języka ogólnego) Upper-Intermediate i Advanced.

Więcej informacji o egzaminie i jego organizacji można znaleźć na: http://www.cambridgeesol.pl/exam/icfe/index.php

Oprócz kursów przygotowujących do egzaminów specjalistycznych oferujemy również możliwość przygotowania do certyfikatów z ogólnego języka angielskiego, takich jak:

FCE (First Certificate in English)
CAE (Certificate in Advanced English)
CPE (Certificate of Proficiency in English)

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych egzaminów i kursów do nich przygotowujących otrzymają Państwo w sekretariatach szkół International House:

IH Bydgoszcz bydgoszcz@inthouse.pl tel.: 52 3223515

IH Toruń torun@inthouse.pl tel.: 56 6554083,