English PlaySchool – angielski dla dzieci od lat 5

Najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Zajęcia w formie zabaw ruchowych i muzycznych, wykorzystujących formy plastyczne i teatralne prowadzone są przez doświadczonych w pracy z dziećmi nauczycieli.

Nasi najmłodsi uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia!

Im wcześniej dziecko zacznie się uczyć języka obcego, tym łatwiej, a przede wszystkim szybciej, przebiega proces jego przyswajania. Dzieci bardzo szybko uczą się przez „osłuchanie” – wiemy o tym z doświadczenia wynikającego z wieloletniego uczenia, ale również od samych rodziców, dumnych z postępów swoich pociech.

Tematyka zajęć i materiały dobierane są tak, by zaspokoić „dziecięcy głód wiedzy”, a zarazem rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Bardzo szeroko wprowadzane są techniki „gier i zabaw”, w które wplatane są odpowiednio dobrane proste zwroty, słownictwo i wybrane elementy gramatyki praktycznej. W grupach dziecięcych używane są podręczniki specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych. Dzięki temu nauka w IH jest dla dzieci po prostu przyjemnością. 

Rodzice są informowani o postępach dziecka w trakcie semestralnych spotkań z nauczycielem. Na zakończenie kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat IH, a także rekomendację do odpowiedniej grupy na kolejny rok szkolny. System poziomów stworzony przez IH gwarantuje kontynuację nauki na kolejnych poziomach zaawansowania w odpowiedniej grupie wiekowej.

Kurs trwa 62 godz. lekcyjne, dwa razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej w godzinach 15:35 – 16:20 lub 16:30 – 17:15.

Możliwe układy dni zajęć w skali tygodnia:

poniedziałek – środa

wtorek – czwartek

Cena kursu dziecięcego obejmuje podręczniki i wszystkie materiały dodatkowe niezbędne do prowadzenia zajęć.