Test poziomu języka angielskiego

Test języka angielskiego on-line powinien precyzyjnie wskazać Państwa poziom zaawansowania (wg. systemu poziomów International House World Organisation oraz skali CEFR), jednak do pełnego, miarodajnego wyniku niezbędna jest rozmowa z nauczycielem.

Czas rozwiązywania testu, to ok. 45 minut, niezależnie od grupy wiekowej, dla której jest przeznaczony.

Prosimy pamiętać, że należy go napisać samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego, co Państwo naprawdę umiecie.

Po ukończeniu testu należy wybrać dogodny dla siebie termin rozmowy kwalifikacyjnej, która przeprowadzona będzie zdalnie, za pomocą komunikatora Zoom lub osobiście w szkole.

UWAGA! Uzupełniając krótką metryczkę przy wyborze terminu rozmowy prosimy pamiętać o wybraniu oddziału w Toruniu lub Inowrocławiu i dopisanie na końcu (Zip): „rozmowa w szkole” lub „rozmowa przez Zoom”. Osoby, które wybierają rozmowę kwalifikacyjną przez komunikator Zoom prosimy o użycie Meeting ID: 87540460366

Są to połączenia bez konieczności podawania hasła, prosimy jednak pamiętać, że najpierw należy zarezerwować termin, a następnie logować się używając imienia i nazwiska, na które wypełniało się test online. Anonimowe próby połączenia z użyciem pseudonimów będą ignorowane.