InTuition – NAJSZYBSZY SPOSÓB NAUKI ANGIELSKIEGO

Twój angielski wymaga natychmiastowej poprawy?

Chcesz się wreszcie pozbyć tremy i nabrać pewności rozmawiając z obcokrajowcem?

Jak uzyskać efekt kilkumiesięcznej nauki w tydzień z gwarancją jakości?!

Co to jest InTuition Languages?

Jest to szkoła specjalizująca się w indywidualnych, intensywnych kursach języka angielskiego, podczas których student mieszka w domu nauczyciela. Jest ona afiliowana przy International House, akredytowana m.in. przez British Council.
InTuition Languages prowadzi kursy w Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Malcie. Oferuje również naukę w Australii, Kanadzie i USA.

Jakie są korzyści?

Spędzenie kilku, czasami kilkunastu dni z nauczycielem języka angielskiego pod jednym dachem, to idealny sposób na naukę, ponieważ oprócz regularnych lekcji, masz niezliczone możliwości uczenia się począwszy od wspólnego śniadania.
Nasza metoda jest idealna dla osób zdeterminowanych do nauki języka angielskiego w jak najkrótszym czasie. Każdemu uczniowi dobieramy najbardziej odpowiedniego nauczyciela i rodzinę zgodnie z jego potrzebami i zainteresowaniami.

Gdzie chcesz się uczyć?

Oferujemy możliwość mieszkania z nauczycielami w ich domach w różnych miejscach w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii. Możesz zdecydować się na Londyn i jego okolice, możesz również pojechać na wieś lub nad morze.

Kiedy chcesz się uczyć?

Możesz wybrać datę rozpoczęcia kursu w ciągu całego roku tak, by dostosować ją do swoich potrzeb. Minimalny okres to jeden tydzień. Program każdego kursu jest tak zaprojektowany, aby rozwijać znajomość języka we wszystkich jego obszarach: rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie.

Jaki kurs wybrać?

Intensywny Kurs Języka Angielskiego – General English
Jest to nasz najbardziej popularny kurs języka angielskiego. Możesz zrobić szybkie postępy uczestnicząc w kursie na swoim poziomie zaawansowania, dostosowanym do Twoich potrzeb. Twoje postępy są monitorowane od pierwszego dnia. Będziesz pod wrażeniem tego, jak szybko rośnie Twoja pewność siebie i jak rozwija się Twoja znajomość języka, dzięki uczestnictwu w rzeczywistych sytuacjach i funkcjonowaniu w anglojęzycznym środowisku. Lekcje indywidualne z jednoczesnym mieszkaniem w domu własnego nauczyciela są najbardziej skutecznym sposobem rozwijania umiejętności językowych w krótkim czasie.

Możesz wybrać 15, 20, 25 lub 30 lekcji w tygodniu (każda lekcja trwa 60 minut) z nauczycielem, który jest jednocześnie Twoim gospodarzem w Wielkiej Brytanii. Będziesz mieć zadawaną pracę domową, której będziesz musiał poświęcić tyle czasu, żeby dobrze przygotować się do następnego dnia zajęć. W programie mogą się również znaleźć wycieczki z nauczycielem po okolicy.
W pierwszym dniu zostanie przeprowadzona ocena Twojego poziomu zaawansowania w zakresie rozumienia ze słuchu oraz płynności wypowiedzi. Następnie nauczyciel zaprojektuje Twój Indywidualny Plan Studiów, który ma na celu realizację postawionych celów poprzez jak najbardziej efektywne wykorzystanie czasu lekcji. Po zajęciach będziesz mieć okazję do przećwiczenia tego, czego się nauczyłeś.

Kursy egzaminacyjne
Organizujemy specjalistyczne kursy indywidualne przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak Cambridge First Certificate lub IELTS.

Kursy dla młodzieży
Naszym celem jest zapewnienie bardzo spersonalizowanej oferty dla naszych młodych słuchaczy. Dlatego oprócz profesjonalnego kursu zapewniamy ciepłe powitanie, troskliwego gospodarza i bezpieczny wygodny dom. Warunki do nauki są spokojne i przyjazne, a w domu nie ma innych dzieci posługujących się językiem ojczystym unia. Na nasze kursy języka angielskiego przyjmujemy młodzież w wieku od 14 lat. Uczniowie są odbierani i odwożeni na lotnisko przez swojego nauczyciela. Przez cały swój pobyt za granicą, od przylotu do odlotu, czują się bardzo bezpiecznie i pewnie.
Nasze kursy dla młodzieży oprócz lekcji zawierają 3 popołudniowe wyjścia, a w przypadku wykupienia kursu na 2 dwa tygodnie lub dłużej – całodniową wycieczkę w weekend.

Kurs Mieszany GB (General-Business)
Ten kurs łączy język angielski ogólny i biznesowy. Można wybrać 25 lub 30 lekcji w tygodniu. Kurs skierowany jest do tych, którzy są na niższym poziomie języka angielskiego, a potrzebują zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego. Kurs ten może być wstępem do Professional English Language Course.

Kurs angielskiego zawodowego (Professional English Language Course)
Przeznaczony dla osób używających angielskiego w ramach obowiązków zawodowych. Nauczyciele, z których wielu ma jeszcze inne kwalifikacje, zostają dobierani pod względem ich doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego w konkretnych dziedzinach.
Priorytetem jest oczywiście większa płynność i pewność siebie w komunikowaniu się w ramach pracy.

Gwarancja jakości
Nasz firma jest autorytetem w nauczaniu indywidualnym. IH InTuition Languages jest członkiem międzynarodowej organizacji International House, jak również – co warte szczególnego podkreślenia – pierwszą firmą typu Home Tuition (nauka w domu) akredytowaną przez British Council. Wszystkie domy naszych nauczycieli zostały sprawdzone osobiście, aby mieć pewność, że spełniają nasze wysokie standardy jakości zakwaterowania oraz gościnności.

 

Ceny kursów InTuition Languages
Wielka Brytania 2014
ANGIELSKI OGÓLNY (GENERAL ENGLISH)

Ilość lekcji w tygodniu Cena za 1 tydzień
15 £795
20 £920
25 £1045
30 £1170
Dodatkowe opłaty Cena
Londyn/Edynburg £90 za tydzień
Osobna łazienka £140 za tydzień
Junior Suplement £170 za tydzień
Dodatkowa noc za osobę

(ze śniadaniem)

£65 Standard

£80 Prestige

ANGIELSKI MIESZANY (GENERAL/BUSINESS)

Ilość lekcji w tygodniu Cena za 1 tydzień
20 £1014
25 £1125
30 £1266

 

Dodatkowe opłaty Cena
Londyn/Edynburg £90 za tydzień
Osobna łazienka £140 za tydzień

ANGIELSKI ZAWODOWY (PROFESSIONAL ENGLISH)

Ilość lekcji w tygodniu Cena za 1 tydzień
15 £945
20 £1110
25 £1275
30 £1440

 

Dodatkowe opłaty Cena
Londyn/Edynburg £90 za tydzień
Osobna łazienka £140 za tydzień

 

Informacje dodatkowe:

 

• Opłata rejestracyjna wynosi £50 za osobę.
• Wszyscy klienci otrzymują 10% zniżki w przypadku wykupienia kursu powyżej 4 tygodni.
• W przypadku kursu dla 2 osób każda z nich otrzymuje 20% zniżki.

 

Ceny zawierają:

• Zajęcia indywidualne (opcjonalnie w parach).
• Test diagnostyczny i wsparcie edukacyjne.
• Materiały szkoleniowe.
• Wygodne zakwaterowanie w domu nauczyciela z własnym pokojem do nauki
• Pełne wyżywienie: śniadanie, lunch i kolację.
• Certyfikat ukończenia kursu oraz raport z postępów wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszej nauki.
• 2 popołudniowe wycieczki (3 w przypadku młodszych uczniów)
• Odebranie z miejscowego dworca kolejowego lub autobusowego.
• Infolinię dla uczniów.
• Indywidualne ubezpieczenie (zawierające się w opłacie rejestracyjnej)

 

Ceny nie zawierają:

• Odbioru ucznia z lotniska
• Opłat za bilety do muzeów, kin, teatrów, itp.

 

Decydując się na kurs:

• Wybierz ilość godzin – 3, 4, 5 lub 6 lekcji dziennie.
• Określ datę rozpoczęcia – w każdą niedzielę przez cały rok.
• Jeżeli masz przyjaciela lub kolegę, którego poziom znajomości języka angielskiego i potrzeby są podobne do Twoich, możemy zorganizować zajęcia dla dwóch studentów i uzyskać znaczne obniżenie kosztów. (kursy 2:1).

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej InTuition Languages

W sprawie szczegołowych informacji prosimy o kontakt z International House Toruń, oficjalnym przedstawicielem InTuition w Polsce

torun@inthouse.pl

tel 56 622 50 81, 601 840 750