ZMIANY W TRYBIE NAUCZANIA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 i wprowadzonymi w dniu dzisiejszym (11.03.2020) przez Ministerstwo Zdrowia  zaleceniami  zamknięcia placówek oświatowych na terenie Polski od dnia 12.03 do 25.03.2020, uprzejmie informujemy, że w szkole International House Toruń i oddziale w Inowrocławiu od dnia 12.03 do 25.03.2020 wprowadzono następujące zmiany dotyczące nauki języka angielskiego:

1. Odwołane są zajęcia grupy PlaySchool i wszystkich grup na poziomie 1B.

2. Wszystkie grupy od poziomu 2B do CPE (dziecięce, młodzieżowe i dla dorosłych) mają odwołane zajęcia w klasach z bezpośrednim udziałem nauczyciela na terenie szkół w Toruniu i Inowrocławiu, a od poniedziałku 16.03.2020 zajęcia te będą prowadzone online, przy użyciu komunikatora ZOOM.

Zajęcia te będą prowadzone w te same dni i w tych samych godzinach jak zajęcia normalne.

Szczegółowe informacje dotyczące posługiwania się komunikatorem ZOOM zostaną Państwu przekazane w najbliższym czasie drogą mailową lub telefoniczną. Będą one również widoczne na stronach internetowych i FB szkoły International House Toruń.

3. Wszystkie zajęcia prowadzone na terenie Firm lub zajęcia z klientami indywidualnymi pozostają bez zmian i będą odbywać się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

4. Zajęcia w środę 11 marca odbywają się bez zmian.

Za powyższe zmiany przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Dyrekcja IH Toruń