ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/21

Zapisy na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2020/21 do naszych szkół w Toruniu i Inowrocławiu odbywają się w ciągu całego roku szkolnego, jednak główny nabór ma miejsce w czerwcu i wrześniu 2020.

Osoby, które wpłacą zaliczkę przedwakacyjną 100 zł do 30.06.2020, obowiązują niższe ceny.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

OSOBY KONTYNUUJĄCE NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE

TORUŃ: Na adres torun@inthouse.pl należy przesłać e-mail zatytułowany „Zapisy 2020/21”. W jego treści wystarczy podać imię i nazwisko ucznia oraz wybrać jedną z poniższych opcji:

•             kontynuacja z tą samą grupą i tym samym planem lekcji

•             kontynuacja bez wyboru grupy

Do e-maila prosimy dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu 100 zł zaliczki.

INOWROCŁAW: Ta sama procedura obowiązuje uczniów kontynuujących w Inowrocławiu – adres do wysłania potwierdzenia kontynuacji to: inowroclaw@inthouse.pl   

OSOBY NOWE W NASZEJ SZKOLE

TORUŃ: Na adres torun@inthouse.pl  należy przesłać e-mail zatytułowany „Zapisy 2020/21”. W jego treści należy podać imię i nazwisko ucznia, miasto – Toruń i  numer telefonu kontaktowego . Skontaktujemy się jak najszybciej.

INOWROCŁAW: Na adres inowroclaw@inthouse.pl   należy przesłać e-mail zatytułowany „Zapisy 2020/21”. W jego treści należy podać imię i nazwisko ucznia,  miasto – Inowrocław i  numer telefonu kontaktowego. Skontaktujemy się jak najszybciej.

Do e-maila prosimy dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu 100 zł zaliczki.

Dane do przelewu dla obu oddziałów:

International House Toruń Szkoła Języka Angielskiego sp. z o.o. sp. k.

PKO BP 85 1020 5011 0000 9702 0137 6698

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko ucznia, miasto – oddział IH

W związku z tym, że w obecnej chwili nie ma możliwości osobistej wizyty w sekretariacie szkoły, jest to jedyny sposób potwierdzenia chęci udziału w kursach języka angielskiego w roku 2020/21.

W przypadku braku możliwości ustalenia odpowiedniej grupy we wrześniu, wpłacone pieniądze zostaną w całości zwrócone.

Ze wszystkimi  osobami nowymi, które powinny zmierzyć się z testem kwalifikacyjnym, sprawdzającym ich poziom zaawansowania, skontaktujemy się tak szybko, jak będzie to możliwe, w celu umówienia się na dogodny termin. Testy te można będzie przeprowadzić  w czerwcu lub we wrześniu br.

UWAGA!

Nie wiemy jeszcze w jakiej formie będzie możliwe prowadzenie zajęć  w roku szkolnym 2020/21  – będziemy kierować się oficjalnymi zarządzeniami władz w tym zakresie. Jeśli nie będzie możliwe rozpoczęcie nauki w sposób tradycyjny, rozpoczniemy go online, a do klas wrócimy wtedy, gdy  będzie to możliwe.

Bez względu na rozwój sytuacji planujemy, aby prawie na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży i dorosłych funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie online.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem.

CENNIK 2020/21