ZAPISY PRZEDWAKACYJNE NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zapisy na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2021/2022 do naszych szkół w Toruniu i Inowrocławiu rozpoczynamy przed wakacjami, od 31 maja br.

Osoby, które do 30.06.2021 r. wpłacą zaliczkę 100 zł , będą mogły skorzystać we wrześniu z tańszego, przedwakacyjnego cennika.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

OSOBY KONTYNUUJĄCE NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE

TORUŃ: Na adres torun@inthouse.pl należy przesłać e-mail zatytułowany „ZAPISY 2021/22”. W jego treści wystarczy podać imię i nazwisko ucznia oraz wybrać jedną z poniższych opcji:

•             kontynuacja z tą samą grupą i tym samym planem lekcji

•             kontynuacja bez wyboru grupy

Do e-maila prosimy dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu 100 zł zaliczki.

INOWROCŁAW: Ta sama procedura obowiązuje uczniów kontynuujących w Inowrocławiu – adres do wysłania potwierdzenia kontynuacji to: inowroclaw@inthouse.pl   

OSOBY NOWE W NASZEJ SZKOLE

TORUŃ: Na adres torun@inthouse.pl  należy przesłać e-mail zatytułowany „ZAPISY 2021/22”. W jego treści należy podać imię i nazwisko ucznia, miasto – Toruń i  numer telefonu kontaktowego . Skontaktujemy się jak najszybciej.

INOWROCŁAW: Na adres inowroclaw@inthouse.pl   należy przesłać e-mail zatytułowany „ZAPISY 2021/22”. W jego treści należy podać imię i nazwisko ucznia,  miasto – Inowrocław i  numer telefonu kontaktowego. Skontaktujemy się jak najszybciej.

Do e-maila prosimy dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu 100 zł zaliczki.

Dane do przelewu dla obu oddziałów:

International House Toruń Szkoła Języka Angielskiego sp. z o.o. sp. k.

PKO BP 85 1020 5011 0000 9702 0137 6698

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko ucznia, miasto – oddział IH

W związku z tym, że w obecnej chwili sekretariat szkoły czynny jest online jest to jedyny sposób potwierdzenia chęci udziału w kursach języka angielskiego w roku 2021/22.

W przypadku braku możliwości ustalenia odpowiedniego planu lekcji we wrześniu, wpłacone pieniądze zostaną w całości zwrócone.

Wszystkie  osoby nowe, które powinny zmierzyć się z testem kwalifikacyjnym, sprawdzającym ich poziom zaawansowania, zachęcamy do wybrania testu właściwego dla swojego wieku. Dzieci w przedziale wiekowym 7 – 9 lat zapraszamy wyłącznie na rozmowę kwalifikacyjną, którą przeprowadzamy na platformie ZOOM.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem.

CENNIK 2021/22